Jak vyhrnout rukávy u košile

20.06.2020

Jak vyhrnout rukávy u košile

Tak léto je za dveřmi a chtělo by to trochu zkrátit rukávy, ale jak? Obyčejné vyhrnutí je trochu humpolácké, ale nic proti, když Vám to tak vyhovuje a také sedne, proč ne, že? No, ale nyní Vám představím i sofistikovanější způsoby. 

Ten první způsob je celkem snadný, jen rolujete na výšku manžety. Nejběžnější je přeložit látku 3 krát, máte-li ale tetování nebo pěkné bicáky nebo obojí, určitě přeložíte 4 krát, tedy až do půlky paže, to se s Vámi vsadím.

No a pak je takzvaný italský způsob. Je trochu náročnější, ale vypadá to pěkně a jak jinak, je to "in". Popíšu to, ale nebojte, přidám i obrázek.

Takže ... rozepněte si všechny knoflíčky ... tak jasně, že na rukávu. Manžetu si povytáhněte až nad loket, vychází to tak na 2 až 3 výšky manžety. Potom na výšku manžety rolujte nahoru a pro frajeřinu nechte kousíček manžety vyčnívat. Kapišto? Ne? Tak ten obrázek.

No a pak je tu další skvělá varianta. Kupte si košili s krátkým rukávem a schválně zkuste ještě 2 krát srolovat na výšku lemu. Přesně tak, jako to udělal Nick na obrázku níže. Tak ale to je pecka, co?

      

ZjAxZ