PLESOVÁ SEZÓNA

04.02.2020

PLESOVÁ SEZÓNA

5 RAD JAK SE OBLÉKNOUT NA PLES
 
Sázejte na eleganci, ta vás spolehlivě provede. Jestli tušíte nebo dokonce si umíte přiznat, že je vám elegance duševně vzdálená, nechte si poradit od někoho, kdo alespoň chápe to slovo. Jestli jdete na ples s partnerkou, nezapomeňte na barevný soulad. Takže ...
 
1. OBLEK - Pánský oblek by měl být vždy tmavý, oblek světlé barvy, šedé, krémové si schovejte na léto. Ples je totiž oslavnou událostí, která se pořádá v zimním období ve večerních hodinách. Chcete být za fakt elegána, přiberte i vestu.
 
2. KOŠILE - K obleku rozhodně nenoste košili s krátkým rukávem. Nezapomínejte na manžetové knoflíčky, které vám musí být ze saka vidět. Obrázkové košile či flanelky rozhodně ne! My doporučujeme společenskou košili hladkou nebo s proužkem, čistě bílou. Ovšem, na druhou stranu, se nebojte volit košili barevnou tmavou. Na večerní událost se tmavé barvy také hodí. Jsou různé druhy košil. Motýlek je vhodný k frakové košili "FR". Košile s manžetovými knoflíky "MK" a nebo ta se skládaným límcem "SKL". 
 
3. KRAVATA - Pozor na obrázkové, křiklavé a podobné "VIDLE" kravaty. Nejlépe s jemným vzorem a v barevném odstínu košile. Sázejte na eleganci.
4. PONOŽKY - K tmavým oblekům noste vždy prodloužené, tmavé ponožky. Černými nikdy nic nezkazíte.
 
5. OBUV - K pánskému obleku na ples jen a pouze šněrovací černou obuv.

         

MGZjN